Wakacje w Indonezji 2022. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Indonezja oferty na wycieczki, wczasy i wakacje. Last Minute Indonezja. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.
WYSPA MENTAWAI
WYSPA MENTAWAI

WYSPA MENTAWAI

Plemię SIBERUT

5 dni, 4 noce

1 dzień

Nocleg w hotelu PADANG. Wczesne śniadanie, 06.30 przejazd do portu MUARA. Szybki prom na wyspę SIBERUT o godzinie 07.00. Przypłynięcie na wyspę SIBERUT i rejs po rzece łodzią motorową (canoe). W przypadku nisiego poziomu wody drogę trzeba przebyć pieszo  korytem rzeki. Nocleg w schronisku.

2 – 4 dzień

Poranna kąpiel w rzece, śniadanie indonezyjskie, kawa, herbata, chleb, sago, dżem, jajka. Życie codzienne wioski MENTAWAI: łowienie ryb, przygotowanie sago – podstawy jadłospisu mieszkańców, wyrób łuku, strzał, trucizny oraz tradycyjny sposob tkania. Możliwość uczestniczenia w ceremonii szamańskiej. Wizyta w sąsiedniej wiosce MADOBAK lub BUTUI.

5 dzień

Po śniadaniu rejs szybką łodzią do portu MUARA SIBERUT (około 4 – 6 godzin). W Malepet Muara Siberut oczekiwanie na szybki prom do PADANG. Prom do PADANG i przejazd do hotelu.