Site Loader

Dla wszystkich tych którzy podczas indonezyjskich wakacji 2015 przymierzają się do kilkudniowego wypadu na archipelag Karimunjawa położony na morzu jawajskim mamy dobrą wiadomość. Od maja tego roku pojawiła się nowa opcja logistyczna. Dotychczas wyspę osiągnąć można było tylko powolnym promem lub nieco szybszym wodolotem z jawajskiego Semarang lub Jepara. Dzisiaj dodać można już wariant podniebny.

To świetna wiadomość z wielu względów. Oczywistym plusem jest sam dodatkowy kanał przerzutowy, pozwalający na szybki wyskok na rewelacyjny snorkeling również z Surabaya. Dodatkowym atutem są stosunkowo niskie ceny biletów lotniczych oraz niezależność połączenia od warunków na morzu.

W ostatnim tygodniu odwołano na przykład kilka wodolotów z uwagi na wzburzone morze. Planujący swoje egzotyczne wakacje mogą zatem spokojnie i bez stresu wpisać rajskie wysepki na swoja listę życzeń.

Oczywiście najlepiej zorganizować taki wypad pod naszymi auspicjami. Zapraszamy do Kontaktu

. Dla zachęty zapraszamy raz jeszcze do obejrzenia naszego krótkiego filmu z wciąż dziewiczych plaż, koralowych wysp Karimunjawa.

Zapraszamy do Kontaktu – office@lombok.pl

admin