Wakacje w Indonezji 2022. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Indonezja oferty na wycieczki, wczasy i wakacje. Last Minute Indonezja. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.
TORAJA
TORAJA

TORAJA

4 dni, 3 noclegi

1 dzień

Przylot do MAKASSAR, przejazd do TANA TORAJA (310 km, około 9 godzin), droga prowadzi przez pola ryżowe, stawy rybne oraz wioski z tradycyjnymi domami Bugijskimi. Po drodze obiad w PARE-PARE (175 km od Makassar). Przyjazd do TANA TORAJA, zakwaterowanie w hotelu, kolacja w miejscowej restauracji, nocleg w hotelu.

2 dzień

Śniadanie w hotelu, zwiedzanie tradycyjnej drewnianej wioski KE’TE KESU z „wiszącymi grobami”, MARANTE z domami Tongkonan, skalistego wzgórza z „wiszącymi grobami” Erong, oraz BORI, kilkumetrowych kamiennych menhirów. Obiad w miejscowej restauracji. Zwiedzanie wioski PALLAWA słynącej z bawolich rogów przed wejściem do domów, kamiennych grobów w LOKOMATA oraz wioski SA’DAN TO’BARANA specjalizującej się w tradycyjnie tkanej bawełnie. Powrót do hotelu, kolacja w miejscowej restauracji, nocleg w hotelu.

3 dzień

Śniadanie w hotelu, zwiedzanie grobów w jaskini LONDA, wykutych w skale grobów z drewnianymi figurami w LEMO, oraz grobów rodziny królewskiej w SUAYA. Obiad w miejscowej restauracji. Zwiedzanie grobów  noworodków pochowanych w drzewie w KAMBIRA oraz wioski SANGALLA z grobem króla Sangalla. Powrót do hotelu, kolacja w miejscowej restauracji, nocleg w hotelu.

4 dzień

Śniadanie w hotelu, przejazd na lotnisko w MAKASSAR, po drodze obiad w miejscowej restauracji w PARE-PARE.