Site Loader

DZIEŃ 1

Pobudka przed świtem, by bez względu na to gdzie spędzacie swoje Wakacje w Indonezji

(Bali, Yogyakarta, Dżakarta ) wylecieć w kierunku największego sumatrzańskiego miasta Medan. Przylot na lotnisko Polonia w godzinach poobiednich. Po lunchu w stolicy Sumatry północnej trzygodzinny przejazd w kierunku parku narodowego Gunung Leuser do popularnej miejscowości Bukit Lawang. Zakwaterowanie w hotelu w centrum Parku Narodowego.

DZIEŃ 2

Wcześnie rano spotkanie z przewodnikiem a następnie wyjazd w drugi koniec parku narodowego na spotkanie z największym mieszkańcem Sumatry. W miejscowości Tangkahan Czekaja już słonie na których odbędziecie godzinny trekking zakończony kapaniem słoni w rzece. Dodatkowo po lunchu czas na kontemplację sławnej sumatrzańskiej dżungli zwrotnikowej. Wieczorem powrót do hotelu w Bukit Lawang.

DZIEŃ 3

Trzeciego dnia skoro świt następna ekscytująca wyprawa w samo serce Parku Narodowego i sumatrzańskiego lasu tropikalnego. Podczas kilkugodzinnego trekkingu wśród drzew obserwacja dzikich gatunków zwierząt z uroczymi gibonami i pierwszymi orangutanami włącznie. W trakcie dnia traperski sumatrzański posiłek na liściach bananowca. Po południu marsz osiąga platformę na której pracownicy Parku Narodowego dokarmiają orangutany zwracane naturze w pierwszej fazie readaptacji. Zakwaterowanie w hotelu w Bukit Lawang.

DZIEŃ 4

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotna do Medan. Po przybyciu do miasta krótka wycieczka po największych świątyniach różnych wyznań oraz farmie krokodyli. Po południu odlot do miejsca gdzie znajduje się wasza indonezyjska Baza wypadowa.

admin