Wakacje w Indonezji 2022. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Indonezja oferty na wycieczki, wczasy i wakacje. Last Minute Indonezja. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.
ORANGUTAN RZEKA SEKONYER 3 DNI
ORANGUTAN RZEKA SEKONYER 3 DNI

ORANGUTAN RZEKA SEKONYER 3 DNI

3 dni, 2 noclegi na łodzi

1 dzień

Przylot do PANGKALAN BUN, na lotnisku spotkanie z przewodnikiem, przejazd do portu rzecznego KUMAI (około 20 minut).

Rejs po rzece SEKONYER do Parku Narodowego TANJUNG PUTING. Rejs odbywa się tradycyjną drewnianą łodzią „klotok” o wymiarach 17m x 2,5m. Łódź jest zadaszona. Z dachu pokładu można obserwować las deszczowy.

Przystanek w centrum rehabilitacji orangutanów TANJUNG HARAPAN. Obserwacja orangutanów podczas karmienia o godzinie 15.00.

Po południu dalszy rejs wzdłuż rzeki, podczas rejsu możliwość obserwacji dziko żyjących małp oraz ptaków.

Kolacja i nocleg na łodzi. Zapewnione są  wygodne materace, poduszki, moskitiery. Do posiłków podawana jest woda mineralna w butelkach. Łódź wyposażona jest w kuchnię, skromną toaletę oraz prysznic.

Posiłki:  obiad, kolacja

2 dzień

Rejs do centrum rehabilitacji orangutanów w PONDOK TANGUY, obserwacja orangutanów podczas porannego karmienia o godzinie 09.00.

Dalszy rejs po rzece, która przybiera kolor „herbaty z mlekiem”. Podczas rejsu możliwość obserwacji dzikiej przyrody wzdłuż brzegów rzeki. Na tym odcinku można spotkać krokodyle rzeczne. Przystanek w centrum rehabilitacji oraz w ośrodku badań nad orangutanami CAMP LEAKEY, krótki trekking po lesie tropikalnym. Obserwacja orangutanów w ośrodku podczas karmienia o godzinie 14.00.

Kolacja i nocleg na łodzi.

Posiłki: śniadanie, obiad, kolacja

3 dzień

Śniadanie na łodzi, po śniadaniu rejs powrotny do KUMAI. Przejazd na lotnisko w PANGKALAN BUN. Posiłki: śniadanie