Site Loader

Spędźcie z nami ze wszech miar przygodową ale też przede wszystkim mistyczną katolicką Wielkanoc w najludniejszym kraju muzułmańskim świata – Indonezji. Zapraszamy na niepowtarzalne Wakacje w Indonezji.

W ciągu dwudziestu dni przemierzania największego archipelagu globu odwiedzicie kolejno 11 wysp zamieszkałych przez wyznawców 3  największych religii, by zakończyć swój podróżniczy trud na katolickiej wyspie kwiatów – Flores.

Przejedziecie samochodem „grubo” ponad 1000 kilometrów dróg i bezdroży Jawy, Bali, Lombok, Sumbawa oraz Flores. Przepłyniecie ich również nie mało bo kolejne 300, by ostatecznie dodać do otrzymanego rezultatu jeszcze prawie 5000 tych spędzonych w samolocie.

Nie wliczając oczywiście podróży z Polski do Singapuru i powrotu do domu.

W trakcie pobytu na Archipelagu odwiedzicie lub zetkniecie się z 3 skarbami UNESCO wpisanymi na listę światowego dziedzictwa.

Będą to ponadtysiącletnie jawajskie świątynie hinduistyczne i buddyjskie Prambanan oraz Borobudur. Będą również nie tyle antyczne co wręcz prehistoryczne żywe skamieniałości czyli kilkumetrowe Smoki Komodo, które wraz z parkiem narodowym w którym żyją uzyskały miano – jednego z siedmiu – NOWEGO CUDU ŚWIATA!

Pod koniec naszej wyprawy będziecie Państwo mieli wreszcie okazję czynnego uczestniczenia w jednych z najbardziej mistycznych obchodów Wielkiego Tygodnia jakie odbywają się na naszej planecie.

500 lat fascynującej historii cudownej figury Matki Boskiej z Larantuka, pokazywanej światu tylko i wyłącznie w każdy Wielki Piątek gromadzi w tej małej miejscowości na wschodzie wyspy Flores dziesiątki tysięcy wiernych z całego świata.

Do pełnego obrazu naszej ekspedycji dajcie jeszcze wspinaczkę na dwa czynne wulkany Jawy, mistycyzm Bali, podziwianie żółwi morskich w ich naturalnym środowisku na wysepce Gili Trawangan u wybrzeża Lombok, różową plażę koralową na Komodo oraz dziesiątki innych niezapomnianych przygód i wrażeń.

czytaj więcej

admin