Site Loader

U progu grudnia można już z czystym sumieniem zacząć planować nowe . W przyszłym roku kalendarzowym chcemy wypromować kilka nowych ciekawych kierunków. Chcemy również zaprosić Was do ponownych odwiedzin najbardziej popularnych destynacji wakacji 2015.

Wśród najciekawszych miejsc w które chcemy Was zabrać w roku 2015 są:

Wakacje w Indonezji 2015 

Wakacje na Jawie : Kwartet wulkaniczny, malowniczy wulkan Bromo,  najsłynniejszy Krakatau, kopalnia siarki w jeziorze Wulkanu Kawah Ijen i najgroźniejszy wulkan Jawy Merapi. Ponadto zwiedzanie stolicy Indonezji Jakarty, kulturalna Yogyakarta ze swoimi zabytkami UNESCO, świątynią Prambanan i buddyjskim kompleksem Borobudur. No i dodatkowo coraz bardziej popularne rajskie wyspy koralowe, archipelag Karimunjawa (napisz do nas)

Wakacje na Bali : dla amatorów snorkelingu, delfinów i podwodnych atrakcji, północno balijski Park Narodowy czyli Wyspa Menjangan, kurort Lovina i dalej na wschód aż po Candidasa. Dodatkowo popularne kurorty południa z surfingową Kuta, resortowa Nusa Dua i relaksacyjny Sanur. A pomiędzy nimi najważniejsze świątynie hinduistyczne, tarasy ryżowe i mistyka wyspy Bogów.(napisz do nas)

 

Wakacje na Lombok : To oczywiście i niezmiennie, mini archipelag wysepek Gili z Gili Trawangan na czele. Dodatkowo Gili Air oraz ciche Gili Meno. Zapraszamy również na nową perełkę dla amatorów snorkeling i spokoju na rajskich plażach czyli Gili Nanggu. A poza tym niezapomniane wizyty we wioskach Sasaków, urocze plaże południa wokół wioski rybackiej Kuta Lombok, resorty turystyczne w okolicach Senggigi i dla wybranych i odważnych, trekking na najwyższy wulkan Indonezji, górę Rinjani(napisz do nas)

Wakacje w Parku Komodo : Morskie safari po najciekawszych wyspach parku narodowego.  Trekking z Waranami na wyspie Rinca, (Pink Beach) różowa plaża na wyspie Komodo, dużo snorkelingu i rajskie plaże na wyspie Kanawa(napisz do nas)

Wakacje na Flores : Zapraszamy na tour de Flores od Labuan Bajo po Larantuka. W trakcie wyprawy odwiedzicie Ruteng, Bajawę, trójkolorowe jeziora wulkanu Kelimutu niedaleko Ende oraz mistyczną Larantukę. Dla miłośników przeżyć ekstremalnych mamy wizytę na wyspie Lembata, popularnej wyspie wielorybników(napisz do nas)

 

Wakacje na Timorze : Zapraszamy do indonezyjskiej stolicy wyspy, miasta  Kupang, na wciąż dziewiczą rajską wyspę Roti oraz przede wszystkim na naszą  podróż roku, przejazd wzdłuż wyspy do pierwszego państwa XXI wieku, maleńkiego  Timor Leste i jego maleńkiej stolicy Dili(napisz do nas)

Wakacje na Sulawesi : Tradycyjnie zapraszamy do Makassar do baśniowej krainy Toraja na najbardziej spektakularne ceremonie pogrzebowe archipelagu. Zapraszamy tez do Manado, skąd już tylko skok na rafy koralowe i plaże parku Bunaken(napisz do nas)

Wakacje na Papua : Tradycyjnie celujemy w kilka najciekawszych miejsc po indonezyjskiej stronie wielkiej Nowej Gwinei. Jak co roku zapraszamy do plemion Papuasów żyjących w dolinie Baliem wokół miasta Wameny, do stolicy Jayapura i nad jezioro Sentani oraz do najpiękniejszego podwodnego parku narodowego Raja Ampat(napisz do nas)

Wakacje na Borneo : Park Narodowy Tanjung Puting. Spotkanie oko w oko z człowiekiem lasu alias orangutanem borneańskim, z sympatycznymi małpami nosaczami oraz gibonami. Borneo to kraina zamieszkana przez Dajaków wiec nie może się obyć bez wizyty w długich domach tych najdzikszych plemion Indonezji(napisz do nas)

Wakacje na Sumatrze : Sumatra to przede wszystkim tropikalne Parki Narodowe. Zabierzemy Was do Bukit Lawang na spotkanie z Orangutanem sumatrzańskim i przejażdżkę na również sumatrzańskim słoniu. Zapraszamy nad Jezioro Toba na wyspę Samosir, by wspólnie podpatrzyć kulturę Bataków. A tych ciekawych mocnych wrażeń zapraszamy na wyspy Mentawai oraz Nias(napisz do nas)

Więcej szczegółów już w krótce w zakładce krótkie programy na www.lombok.pl

admin