Site Loader

Program podstawowy to 4 dni plus 3 noce. Realizujemy go przez cały rok. Minimalna ilość osób 2.Maksymalna 10.

Dzień 1szy (B, L, D)

Nocny wyjazd z Yogyakarty do miejscowości Jepara. Śniadanie w porcie a następnie rejs szybka łodzią lub promem, na archipelag Karimunjawa. Po dopłynięciu do wyspy zakwaterowanie w hotelu, obiad a następnie wizyta na „plaży zachodzącego słońca”. Na zakończenie dnia kolacja.

Dzień 2gi (B, L, D)

Po śniadaniu rejs na wysepkę Menjangan. Dwugodzinny snorkling po którym dalszy rejs na wysepkę Gleyang. Lunch na rajskiej plaży. Po obiedzie dalszy rejs na wysepkę Camera i do zatoki Gelam. Kąpiel, plaża i wakacyjny relaks do zachodu słońca. Powrót do hotelu. Kolacja.

Dzień 3ci (B, L ,D)

Po śniadaniu rejs na Pulau Tengah. Na wyspie snorkeling oraz plaża.  Następna rafa koralowa to wysepka Pulau Kecil. Po dopłynięciu do kolejnej przystani na wyspie Menjangan Besar podbijający adrenalinę snorkeling wśród rekinów. Obiad BBQ na plaży. Wieczorem powrót do hotelu i kolacja.

Dzień 4ty (B)

Po śniadaniu wymeldowanie z hotelu a następnie kierunek port, skąd odpływacie do Jepary na Jawę centralną. Po dopłynięciu do celu przesiadka do samochodu, który dowiezie Was do Yogyakarty.

admin