Witaj na stronie

Wakacje w Indonezji

“Lombok – Tour & Travel

Siedziba nasza mieści się na wyspie Jawie w kulturalnej stolicy Indonezji – Yogyakarcie. Nasze Biuro jest godnym zaufania projektantem i animatorem wakacji w Republice Indonezji. Od kilku już lat organizujemy naszym polskim Klientom, zarówno wczasy stacjonarne jak i pobyty bardziej aktywne w zależności od preferencji i woli  naszych Gości.

Dobre Wakacje są jak moda. Muszą idealnie leżeć i pasować oraz sprawić byście czuli się  dobrze i komfortowo. Dlatego naszym Klientom projektujemy JE na miarę, tworzymy profesjonalnie przygotowywane autorskie wyprawy indywidualne, grupowe wyjazdy motywacyjne typu incentive a także iwenty dla dużych i małych Firm. Współpracujemy z polskimi Biurami Podróży, wysyłającymi Turystów do Indonezji.

Zdając sobie sprawę z faktu, iż wakacje na archipelagu, to dla naszych Gości wakacje na końcu świata, wykorzystujemy nabytą latami wiedzę oraz  doświadczenie, aby były one niezapomniane i pełne najbardziej wartościowych zabieranych do domu wspomnień. Zapraszamy do rozsianej na kilkunastu tysiącach wysp Indonezji.