BROMO

|

bromo

Wulkan Bromo na Jawie Wycieczka do najbardziej rozpoznawalnego wulkanicznego Parku Narodowego na wyspie Java. Park Narodowy Bromo Semeru z dwoma wulkanami jest stałym punktem programu dla turystów eksplorujących stołeczną wyspę Indonezji. Główną atrakcją wycieczki jest dzień od zapierający dech w piersiach wschód słońca nad wulkanami obserwowany z tzw. View Point Penanjakan oraz trekking na kalderę wulkanu Bromo gdzie można zajrzeć w głąb aktywnego krateru. Wycieczka może się zacząc od lotniska w Surabaya może też wkomponować w dłuższy program z kopalni siarki Kawah Ijen lub z Yogyakarta.

Dzień 1-szy

Po przylocie na lotnisko Juanda w Surabaya na Jawie Wschodniej spotkanie z Przewodnikiem a następnie trzygodzinny transfer do Parku Narodowego. Zakwaterowanie w hotelu z widokiem na wulkan Bromo.

Dzień 2-gi

Pobudka przed wschodem słońca i przejazd Jeepem na wspomniany punkt widokowy. Po wschodzie słońca przejazd sawanną pod wulkan Bromo i trekking na szczyt kaldery. Po powrocie do hotelu późne śniadanie. Po wymeldowaniu droga powrotna do Surabaya na lotnisko Juanda skąd odlecicie do kolejnej destynacji.

, ,