Site Loader

BORNEO CANOPY BRIDGE i KROKODYLE

Plemię DAYAKÓW KENYAH (PAMPANG)

4 dni, 3 noclegi

 

1 dzień

Przylot do BALIKPAPAN, przejazd (około 30 minut) na farmę krokodyli w TERITIP. Na farmie znajduje się ponad 1,450 krokodyli należących do różnych gatunków. Obserwacja karmienia krokodyli oraz możliwość degustacji szaszłyków z krokodyla. Zwiedzanie oraz możliwość zakupu pamiątek na miejscowym targu KEBUN SAYUR. Po południu zakwaterowanie w hotelu, czas wolny.

 

2 dzień

Po śniadaniu przejazd (około 45 minut) do Rezerwatu Przyrody SUNGAI WAIN. Trekking i tropienie dzikich zwierząt w lesie deszczowym oraz obserwacja roślin i zwierząt zamieszkujących mokradła (około 3 – 5 godzin). Następnie przejazd (około 1 godziny) do Bukit Bangkirai. Tereny te porośnięte są drzewami o wyjątkowo twardym drewnie. Przejście po drewnianym moście wiszącym (CANOPY BRIDGE) oraz widok na wzgórza Kalimantanu pokryte tropikalnym lasem. Po południu przejazd do SAMARINDY (około 2 godzin). Kolacja w miejscowej restauracji i zakwaterowanie w hotelu.

 

3 dzień

Po śniadaniu zwiedzanie tradycyjnego targu oraz wioski PAMPANG zamieszkałej przez plemię Dajaków Kenyah. Spacer po wiosce i zapoznanie się z życiem plemienia Dayaków. O 14.00 pokaz tradycyjnych tańców. Pokaz tańców odbywa się w typowym domu Dayaków „Rumah Lamin”. Możliwość  zakupu tradycyjnego batiku z Kalimantanu. Po południu powrót do SAMARINDY, nocleg w hotelu.

 

4 dzień

Po śniadaniu przejazd (okolo 3 godzin) na lotnisko w BALIKPAPAN.

Chcesz wiedzieć więcej napisz do nas! email : office@lombok.pl

admin

Leave a Reply