Wakacje w Indonezji 2022. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Indonezja oferty na wycieczki, wczasy i wakacje. Last Minute Indonezja. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.
BALIEM 5 DNI
BALIEM 5 DNI

BALIEM 5 DNI

5 dni, 4 noclegi

Stopień trudności trekkingu: łatwy

1 dzień

Przylot do JAYAPURA, przelot do WAMENA, przejazd do hotelu. Wizyta w wiosce SINAKMA i na wzgórzu NAPUA z widokiem na dolinę BALIEM. Obiad w miejscowej restauracji. Miejscowy targ i wiszący most w WESAPUT. Nocleg w hotelu w WAMENA.

2 dzień

Śniadanie w hotelu, przejazd do KURIMA w południowej części doliny BALIEM (około 1 godziny). Trekking do wioski plemienia Dani (około 4 – 5 godzin). Skromny obiad „lunch box”. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg w hotelu w WAMENA.

3 dzień

Przejazd do wioski JIWIKA w północnej części doliny BALIEM. Mieszkańcy wioski mumifikują swoich zmarłych. W wiosce JIWIKA można zobaczyć kilkusetletnie mumie. Krótki spacer do sąsiadów w wiosce ANEMOIGI zamieszkałej przez plemię Dani. Tradycyjnie pieczona świnia (tradycyjne „świniobicie” czyli polowanie na świnię z łuku, rozpalanie ognia i tradycyjny sposób pieczenia świni na rozgrzanych kamieniach). Świnia podawana jest z warzywami i słodkimi ziemniakami. Powrót do hotelu, po drodze postój w wiosce SUROBA. Nocleg w hotelu w WAMENA.

4 dzień

Po śniadaniu przelot do JAYAPURA. Zwiedzanie miasta: pomnik Douglasa Mc Arthura, rejs po jeziorze Sentani oraz wizyta w wiosce plemienia Sentani. Obiad w miejscowej restauracji nad jeziorem. Po południu Muzeum Antropologiczne i Hamadi. Nocleg w hotelu w JAYAPURA.

5 dzień

Po śniadaniu przejazd na lotnisko.