Site Loader

Wyspa Bogów przed Bożym Narodzeniem czyli

Przejrzyj na oczy – na Bali

5-18 grudnia 2015

Bali, Wyspa Bogów, Wyspa Szczęśliwych to z geograficznego punktu widzenia najbardziej znana z małych wysp sundajskich, mini archipelagu wchodzącego w skład wielkiej Indonezji. To idealne miejsce na osiągnięcie tego, co w dzisiejszym świecie, świecie pogoni za pieniądzem prawie nieosiągalne – wewnętrznego spokoju, pokoju ducha i harmonii.

Na stosunkowo niewielkiej wysepce, wielkości przeciętnego polskiego województwa, mieści się wszystko czego potrzeba, by poczuć jak same ładują się życiowe baterie i rośnie krzywa zadowolenia i życiowej motywacji.

Całe Bali czaruje swoja atmosferą, rozbrzmiewa muzyką gamelanów, pachnie egzotycznym kadzidłem i płatkami kwiatów z hinduistycznych ołtarzyków modlitewnych.

Zapraszamy Was na najbardziej wyszukaną dwutygodniową eksplorację tego magicznego zakątka ziemi, połączoną z warsztatami „Przejrzyj na Oczy”, które poprowadzi trener rozwoju osobistego, Anita Putkiewicz.

Podczas zajęć przeplatanych z aktywnym wypoczynkiem zajrzycie nie tylko w głąb siebie, ale i rozejrzycie się po wszystkich ważnych miejscach i zakątkach wyspy Bogów. Dotrzecie do uroczego Pemuteran nad Morzem Balijskim na północy, będącego jednym z najbardziej dziewiczych zakątków na wyspie. Tam też będą miały miejsce zajęcia, które poprowadzi Anita. Poza tym odwiedzicie najważniejszy kurort południowego wybrzeża, klimatyczną Kuta nad Oceanem Indyjskim, wypoczniecie w stolicy artystycznej wyspy, czyli Ubud, oraz wykąpiecie się w turkusowych wodach cieśniny Lombok w cichym kurorcie Amed.

Między zajęciami i aktywnym wypoczynkiem odwiedzicie oczywiście wszystkie ważne sanktuaria z Besakih, czyli świątynią Matka na czele.

Będzie też obowiązkowo czas na słynne balijskie tarasy ryżowe, tradycyjny masaż i spa oraz (dla zdecydowanych) kąpiel z delfinami.

Bali oraz Balijczycy uchodzą wśród Indonezyjczyków za najbardziej rozmodlona grupę etniczną. Tę ich pobożność, która przekłada się na ich uśmiechy, odczuwa się w każdym zakątku wyspy, bo Bali to również kraina wiecznego uśmiechu.

Zaufajcie naszemu doświadczeniu, że nigdzie tak, jak tylko na Bali naładujecie swoje akumulatory pozytywną energią, której starczy Wam do kolejnego lata, a pewnie i jeszcze dłużej, bo Bali zmienia ludzi na całe życie.

Zapraszamy na kurs „Przejrzyj na oczy” na magiczną wyspę Bali w dniach od 5tego do 18tego grudnia!

Warsztaty „Przejrzyj na oczy”:

Nosisz okulary lub soczewki? Czy czujesz się z nimi dobrze, czy nosisz je tylko dlatego, że musisz? A może ich nawet nie nosisz, choć masz wskazania do tego, bo tego nie lubisz? Czy chciałbyś być wolny od nich całkowicie, jednocześnie posiadając dobry wzrok?

Możesz uwolnić się od swoich okularów i soczewek, i to w sposób przyjazny dla siebie, bez robienia operacji.

Twój organizm ma naturalną zdolność do samouzdrawiania i powrotu do balansu. Stan zdrowia jest wpisany w Twoje ciało. Dotyczy to także Twojego wzroku. Czasami potrzebuje ono jedynie impulsu do rozpoczęcia procesu samouzdrowienia. Takim impulsem może być np. praca z polem czystej świadomości oraz zmiana programów w podświadomości – takich, które Ci nie służą. Dzięki temu możesz odzyskać w pełni sprawny wzrok.

Podczas warsztatów przyjrzysz się temu, co spowodowało wadę wzroku, a następnie zmienisz to. Będą służyły temu liczne ćwiczenia, z wykorzystaniem różnych metod, bazujących na wiedzy udowodnionej przez fizykę kwantową. Metody te dają bardzo szybkie efekty.

Będziesz mieć też możliwość przetestowania swojego widzenia przed warsztatami i po, tak, aby móc ocenić realną zmianę.

Nie ma żadnych wymogów, aby wziąć udział w warsztatach (nie ma potrzeby kończenia wcześniej jakichkolwiek kursów).

Kurs jest dla każdego, kto chce uzdrowić swój wzrok.

Jednym z ćwiczeń na poprawę wzroku jest patrzenie na rzeczy piękne, a tych na Bali na pewno nie zabraknie J

Tutaj możesz poznać relację i opinię uczestniczki poprzednich warsztatów „Przejrzyj na oczy”:

Prowadząca: Anita Putkiewicz –  trener rozwoju osobistego, dyplomowany terapeuta i nauczyciel ThetaHealing (z certyfikatem Theta Healing Certificate of Science & Master Teacher – jest to certyfikat wydawany osobom, które ukończyły wszystkie kursy Theta Healing®), coach. Także praktyk różnych metod związanych z rozwojem osobistym i uzdrawianiem, w tym praktyk metod kwantowych jak Dwupunkt/Matryca Kwantowa, Reconnective Healing. Prowadzi różne kursy w obszarze rozwoju osobistego. www.alchemiaduszy.pl

Cena dwutygodniowego pobytu na Bali według załączonego planu pobytowego wynosi 1500 $ (jeden*tysiąc*dolarów*amerykańskich) i obejmuje :

  • wszystkie transfery i wycieczki po wyspie
  • bilety do świątyń i obiektów turystycznych
  • obsługę polskojęzycznego Przewodnika podczas trwania Programu
  • zakwaterowanie w hotelach ze śniadaniem wg Programu
  • posiłki według klucza (B – śniadanie / L – obiad / D – kolacja)

Dodatkowo cena warsztatów „Przejrzyj na oczy” wynosi 600 zł.

Cena nie zawiera przelotu na trasie : Warszawa – Denpasar (Bali) – Warszawa

Dokładny Plan Pobytowy / Zapisy oraz pytania office@lombok.pl / www.lombok.pl / Piotr Śmieszek / tel. + 62 816 460 277 55

admin