BALI

|

Podróż na Bali, której nigdy nie zapomnisz. Tak duchowe, piękne i umieścisz je w swoim sercu. Podróż do pięknej świątyni, kultury i życia Balijczyków.

1 dzień

O godzinie 10.00 w lobby hotelu spotkacie się z Przewodnikiem i wspólnie wyruszycie na pierwszy dzień zwiedzana Bali. W dniu dzisiejszym południe wyspy a więc między innymi Park Kulturalny Garuda Wisnu oraz świątynia Uluwatu na klifie, gdzie o zachodzie słońca obejrzycie najbardziej znany balijski występ Kecak. Po spektaklu powrót do hotelu.

2 dzień 

Drugi dzień odkrywania Bali rozpocznie się o godzinie 09.00. Zobaczycie Ubud zwane stolicą artystyczną wyspy i jego okolice. Zobaczycie między innymi Małpi Las ze świątynią Śiwy, grobowce Królów Gunung Kawi, balijskie tarasy ryżowe w Tagalalang a na koniec dnia świątynię „zachodzącego słońca” Tanah Lot. Po programie transfer do hotelu.

3 dzień

Trzecia odsłona zwiedzania Bali rozpocznie się o godzinie 09.00 i powiedzie na północ. W tym dniu dojedziemy między innymi do Parku Narodowego Kintamani, pod wulkanem i świątynię Batur oraz do sanktuarium świętych źródeł Tirta Empul. Na koniec dnia wizyta w najważniejszej balijskiej świątyni Besakih zwanej tez świątynią Matką.

4 dzień

Ostatnia część odkrywania Bali rozpocznie się o 09.00. Dzisiaj czeka Was podróż wschodnim wybrzeżem. Zobaczycie Pałac na wodzie, świątynia nietoperzy, tradycyjny Targ i osadę pierwotnych mieszkańców Bali w okolicy miasteczka Candidasa i Amed. Wieczorem powrót do hotelu.

5 dzień

Po śniadaniu kierowca zabierze Cię na lotnisko.

, ,