Wakacje w Indonezji 2022. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Indonezja oferty na wycieczki, wczasy i wakacje. Last Minute Indonezja. Wypoczynek w hotelach All Inclusive.
Wakacje W Indonezji
O Nas

O Nas

Arun i Piotr

Jesteśmy polsko indonezyjskim Małżeństwem, którego pasją hobby oraz przede wszystkim pracą jest szeroko pojęty termin Indonezja, ciągłe jej poznawanie i wnikliwa eksploracja. Tą wielką pasją dzielimy się z naszymi Klientami, których wiatr przygody przywiewa na największy archipelag ziemi. Indonezja to jak wiadomo ponad 17 000 wysp i wysepek. Skłamalibyśmy deklarując, iż znamy każdy jej zakamarek i nie ma dla nas już nic do odkrycia. O Republice Wysp wiemy jednak tyle, by służyć Wam swoją wiedzą, pomocą i profesjonalizmem przy organizowaniu waszych wypraw i wakacji.

Poznawaj Indonezję z polskojęzycznym przewodnikiem, który zaproponuje mniej znane skarby w kraju i mieście i okolicy. Zaznaj więcej poznając Indonezję z mówiącym po polsku przewodnikiem. Mieszkańcem kraju i miasta, który chętnie podzieli się z Tobą swą wiedzą. Ukaże Ci nietuzinkowe Indonezję. Wybierz się na prywatną tułaczkę po Indonezji. Skorzystaj w każdym calu z potencjału, które podpowiada Tobie Indonezja . Odkryj nowe miejsca, ciekawych ludzi. Poczuj unikalną atmosferę, którą można doświadczyć tylko w Indonezji. Polski przewodnik po Indonezji odkryje Ci lokalizacje, jakich nie odszukasz o Indonezji w książkach podróżniczych. Prezentacja lokalnych miejsc turystom oraz gościom po Indonezji to zamiłowanie, ale przede wszystkim sposób na życie. Nie od dziś zajmuję się znajdowaniem niedostępnych miejsc Indonezji, które każdy pragnąłby doświadczyć. W tej chwili mogę zaprezentować je Tobie. Zagwarantuję Ci więcej fascynujących zaznać w wczasy w Indonezji. Przeżyć to, co znają tylko osoby tu mieszkające. Osoby, które znają lokalne zwyczaje, kulturę, przyzwyczajenia dlatego, że mieszkają, żyją w Indonezji. Potrafią komunikować się z lokalną społecznością. Przewodniki oraz przewodniki są bardzo cennym źródłem wiedzy. Znając lokalną ludność mogę przekazać oraz zademonstrować znacznie więcej. Z przewodnikiem mówiącym po polsku, wolne chwile w Indonezji są nową interesującą przygodą. Ze mną możesz być w miejscach które nie znajdują się na utartych ścieżkach. Możesz doświadczyć rodzimą kuchnię, nawyki. Zapoznać się z regionalną kuchnią, zwyczajami Indonezji. Opowiem Ci o tym, co wiedzą jedynie lokalni przewodnicy o Indonezji. Wyprawy w Indonezji, z polskim przewodnikiem, to jedna z moich pasji i specjalności.


C V Lombok Tour and Travel

Griya Karanganyar Asri Blok F 3

RT/RW – 083/017

Brontokusuman, Mergangsan

Yogyakarta 55153

Java / Indonesia

(+62) 816 460 277 55  – Piotr (Polski)

(+62) 852 197 118 18 – Arun (Indonezyjski)

Nasz Kanał