Site Loader

Jesteśmy polsko indonezyjskim Małżeństwem, którego pasją hobby oraz przede wszystkim pracą jest szeroko pojęty termin Indonezja, ciągłe jej poznawanie i wnikliwa eksploracja. Tą wielką pasją dzielimy się z naszymi Klientami, których wiatr przygody przywiewa na największy archipelag ziemi. Indonezja to jak wiadomo ponad 17 000 wysp i wysepek. Skłamalibyśmy deklarując, iż znamy każdy jej zakamarek i nie ma dla nas już nic do odkrycia. O Republice Wysp wiemy jednak tyle, by służyć Wam swoją wiedzą, pomocą i profesjonalizmem przy organizowaniu waszych wypraw i wakacji. 

Arun Śmieszek : Z wykształcenia informatyk. Absolwentka renomowanego Uniwersytetu Indonesia w Dżakarcie dba o wszystkie kwestie techniczne związane z logistyką , bezpieczeństwem i komfortem naszych Klientów. Jako Indonezyjka z Sulawesi (Celebes), wykształcona na stołecznej Jawie, zna idealnie realia życia na  archipelagu, co sprawdza się najbardziej w wielu kluczowych sytuacjach przy organizowaniu egzotycznych wypraw. Punktualność, perfekcjonizm i usatysfakcjonowany Klient to podstawa każdego działania jakiego się podejmuje.

Piotr Śmieszek : Ukończył Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przez kilka lat pracował na swojej macierzystej uczelni, by potem zająć się biznesem, który w 2002 roku przywiódł go do Indonezji. Indonezja stała się odtąd jego największą pasją, którą pozostaje z resztą do dnia dzisiejszego. Od wielu już lat dzieli się nią z Rodakami z nad Wisły odwiedzającymi archipelag. Jego dewizą jest „Rozkochać innych w Indonezji”. W wolnych chwilach pisze o życiu na archipelagu w mediach polskich i indonezyjskich. Autor książek : “Archipelag znikających wysp” oraz pierwszego “polskiego” przewodnika “Bali & Lombok” po wyspach Bali, Lombok, parku Komodo oraz jawajskiej Yogyakarcie, wydanych przez wydawnictwo Bezdroża.

Zespół dbający o to, by wasze indonezyjskie wakacje płynęły idealnie według planu, poszerzają profesjonalni Przewodnicy, Kierowcy oraz Instruktorzy . Na każdej z Wysp na które zabieramy Was podczas wspólnie organizowanych wypraw, dbają o Was „Nasi Ludzie” dla których satysfakcja Gości jest absolutnym priorytetem. Eksplorując z nami archipelag jesteście przez 24 godziny na dobę pod dobrymi i co najważniejsze bezpiecznymi skrzydłami.

NASZE DANE ADRESOWE :

C V Lombok Tour and Travel

Griya Karanganyar Asri Blok F 3, RT/RW – 083/017

Brontokusuman, Mergangsan

Yogyakarta 55153, Java / Indonesia

(+62) 816 460 277 55  – Piotr

(+62) 852 197 118 18 – Arun

Email : office@lombok.pl

admin